İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

 

 

3M Kişisel Koruyucu Donanım (KKD)

3M, her türden sektör ve iş gücü ortamında çalışan işçilerin sağlığını ve iş güvenliğini koruma konusunda kararlıdır. Daha Fazla/Daha Az

Bu kararlılıkla çalışanlarınızın iş güvenliğini ve sağlığını koruma altında tutabilmek için hergün birçok yeniliğe adım atıyoruz.

En kaliteli,en yenilikçi ve en iyi tasarlanmış iş güvenliği ürünlerini sizlerin beğenisine sunmak için çok çalışmaktayız. 3M’in, çalışanlarınızın iş sağlığı ve iş güvenliğini koruma altına alabilmek için çok çaba sarf ettiğinden emin olabilirsiniz.

 
3M™ Versaflo™ TR-600 Motorlu Solunum Koruma Sistemi

YENİ 3M™ Versaflo™ TR-600 Motorlu Solunum Koruma Sistemi

Uzun süren ar-ge çalışmalarımız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlamamızla birlikte şimdiye kadarki en gelişmiş solunum koruma çözümümüzü sunuyoruz. Çalışanların daha kolay çalışması ve daha rahat nefes alması için tasarlandı.

SecureFit™ Koruyucu güvenlik gözlüğü

SecureFit™ Koruyucu güvenlik gözlüğü

Orjinal 3M™ SecureFit™ 200 Serisi Koruyucu Gözlükleri yeni “3M™ Basınç Dağıtıcı Teknoloji” sayesinde yüze tam oturur böylece kullanıcının korunmasından ödün vermezken, konfor seviyesini arttırır.

3M™ Ochranná přilba H-700

3M™ H-700 Güvenlik Bareti

H-700’ün rahat dizaynının temelinde kendine has süspansiyon sistemi vardır: Baş kayışı nefes alma deliklerine sahiptir. Mandal opsiyonu, size en uygun konfor ayarını sağlamak için yaratılmıştır.

 

Bizi Takip Edin

Ürün Kataloğunda Arama

İş Güvenliği ürün kataloğumuzu pdf olarak indirmek için tıklayınız.

Yüksekte Çalışma ürün kataloğumuzu pdf olarak indirmek için tıklayınız.

Nereden Satın Alabilirim?

Öğrenin Nereden Satın Alabilirim? 3M KKD Ürünleri.
 

Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Sorularınız veya daha fazla bilgi için, lütfen Bize Ulaşın.
 

Подписка на рассылку