İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Projeksiyon Ekran Filmleri

Yüksek görünürlüğe sahip 3M projeksiyon ekran filmlerinin varlığı, projektörlerle birlikte müşteri etkileşimini ve iletişimini geliştirir.

Projeksiyon Ekran Filmleri ve Dekorasyonları

Projeksiyon Ekran Filmleri ve Dekorasyonları

Çok kullanışlı, kendinden yapışkanlı Vikuiti Projeksiyon Ekran Filmi, video, statik resim ve dinamik mesajların doğrudan yüzeye yansıtılması vasıtasıyla, mağaza camını canlı bir marka ve tanıtım aracına dönüştürür. Görüntüler, uzak mesafelerden ve her açıdan, hatta zayıf aydınlatma koşullarında dahi kolaylıkla okunabilir. Ayrıca Vikuiti Filmi, istenen şekil ve boyutta kesilerek, örneğin şirket logo ve markalarını yansıtabilir.

Vikuiti™ Rear Projection Displays (PDF: 6.2 MB)

Vikuiti™ Rear Projection Screens (PDF: 1.3 MB)

Sanal Manken

Sanal Manken

Sanal mankenimiz ürünlerimizi benzersiz ve yenilikçi bir şekilde etkin bir biçimde tanıtmanıza olanak vererek, dikkat çeker ve satış noktasında satışları artırır. İnsan vücudu, bir çizgi film karakteri ya da diğer görüntü formlarını yansıtacak şekilde istenen şekli alabilir. İnsanları yollarından alıkoyar ve mesajlarınızı iletmenize olanak verir. Müzeler, oto galeriler, resepsiyon alanları, sinemalar ve mesajınızı iletmek istediğiniz her yer için idealdir.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize Ulaşın.

Alpha Romeo, İstanbul'da camları aydınlatıyor

Modern otomobil markaları için görsel etki başarıda kritik öneme sahiptir ve Alfa Romeo İstanbul, renkli ve hareketli filmler kullanarak ziyaretçilere ve yoldan geçenlere cadde düzeyinde güçlü mesajlar vermek için Vikuiti Projeksiyon Ekran Filmini kullanıyor.

DevamiHollanda'daki T-Mobile ve Intersport mağazalarında projeksiyon ekran filmleri

3M ve küresel satış noktası pazarlama birliği POPAI tarafından desteklenen araştırma, 3M'in Vikuiti™ Projeksiyon Ekran Filmleri kullanarak mağaza camlarına dinamik tanıtıcı mesajlar yansıtmanın etkinliğini gösterdi.

Devami