İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Ultrasonik Temizlik hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Ultrasonik temizlik mevzuatı ve yönetmeliğine nasıl uyum sağlarım ?

Günümüzün hızla değişen düzenleyici ve rekabetçi ortamları, bir ultrasonik temizleme solventinin seçimini hiç olmadığı kadar zor bir hale getirmiştir. Ultrasonik temizleyicinizi etkileyen mevzuat ve yönetmelikler ile 3M Novec&trade ‘in size nasıl yardımcı olabileceğini anlamak için detaylı genel bilgiye bakınız.

Ayrıntılı bilgi :
Ultrasonik temizleme uygulamasını bana anlatın.

Ultrasonik temizleme süreci hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Videolarımız size baştan sona tüm süreçte rehberlik etsin ve buharlı yağ giderme temizleme sistemlerinin sulu temizlemeye göre avantajlarını görünüz .

Ayrıntılı bilgi :
Ultrasonik temizleme ekipmanına neden ihtiyaç duyayım?

Ultrasonik temizliği ilk defa mı yapıyorsunuz? Trikloroetilene dair mevzuatın ekipmanınızı nasıl etkilediğini anlamak ister misiniz? Mevcut solventinizin yerine Novec&trade'e geçiyor ancak ekipmanınızla kullanılıp kullanılmadığını bilmiyor musunuz? Size yol gösterilim.

Ayrıntılı bilgi :
Solvent ile sağlık ve güvenliği nasıl iyileştirebilirim?

Trikloroetilen ve nPB gibi geleneksel ultrasonik temizleme solventleri bazı kanserojen riskler taşımaktadır ve bazılarına CMR (Kanserojen, Mutajenik ya da Reprodüktif Toksin) adı verilmektedir. Riskleri, etkilerini ve bunları aşmanın yollarını anlamanızda size yardımcı olalım.

Ayrıntılı bilgi :
Bize ulaşmak için...

Novec™ Ultrasonik Temizlik Çözümleri hakkında daha ayrıntılı bilgi için Bize E-posta ile Ulaşınız ya da 0800 211 70 14 numaralı telefondan arayınız