İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Haberler


3M Medikal yara bakım ürünleri grubunu tanıttı3M Medikal yara bakım ürünleri grubunu tanıttı
3M Medikal Ürünler Bölümü, yara bakım alanında hastaların yaşam kalitesini artıracak 3M Cavilon™ ve 3M Tegaderm™ markalarını tanıttı.
Tümü
 
3Men meliyathanede Asepsi ve Enfeksiyon leme YtemleriSemineri3M Tegaderm™ Ürün Yelpazesi Genişliyor
3M tarafından geliştirilen Tegaderm™ şeffaf kateter tespit örtüleri ürün yelpazesine iki yeni ürün daha eklendi: 3M Tegaderm™ güçlendirilmiş şeffaf kateter tespit örtüsü (1655) ve 3M Tegaderm™ şeffaf çerçeveli tip yara ve kateter örtüsü (1616).
Tümü
 
3M Sağlık Ürünleri Bölümü3M Sağlık Ürünleri Bölümü
3M Sağlık Ürünleri Bölümü, 1950’li yıllardan bu yana dünyada sağlık sektörüne yönelik ürün ve çözümler sunuyor.
Tümü
 
haberler_içerik_1Solunum Yolları Korunması ve Kuş Gribi Virüsleri - Sağlık Sektörü Çalışanları için sıkça sorulan sorular
Amerika Hastalık Kontrol ve Koruma Merkezleri (CDC), Dünya Sağlık Organizasyonu (WHO), Sağlık Koruma Derneği (HPA) ve Çevre Departmanı, Gıda ve Kırsal Kesim Olayları (DEFRA) kuş gribine karşı alınması gereken önlemlerin üzerinde durmaktadır.
Tümü
 
I. Ulusal Yara Bakım Kongresine 3M desteği3M Steri Strip S ile ameliyat sonrası dikiş izleri tarih oluyor
3M Medikal Ürünler Bölümü tarafından pazara sunulan Steri Strip S Cilt Kapatma Sistemi, ameliyat sonrası yaraların hızlı ve kolay kapanmasını ve cildin estetik dokusunun bozulmamasını sağlıyor.
Tümü
 
3M’den hastane enfeksiyonlarına sterilizasyon güvencesi3M’den hastane enfeksiyonlarına sterilizasyon güvencesi
3M Medikal Ürünler Bölümü, hastane enfeksiyonlarının önlenmesinde sterilizasyon işlemini doğru ve etkin biçimde yapılmasını sağlamak için B Tipi Masa Üstü Otoklav cihazı olan B170N Pro sterilizasyon makinesini satışa sundu.
Tümü
 
3M Sağlık Ürünleri Müşteri Hizmeti Liderlik Ödülü aldı3M, Neoplast’ı Satın Aldı
3M, hem medikal sektöre hem de tüketiciye yönelik cerrahi flasterler , pansuman örtüleri ve yara bantlarınin de içinde buşunduğu toplam 5000 ürünün üreticisi olan, 700 çalışanı içinde barındıran, Tayland kökenli Neoplast şirketini satın aldı.
Tümü
 
3M, Biotrace International Plc’yi satın aldı
3M, endüstriyel mikrobiyoloji pazarının öncü ve lider kuruluşu Biotrace International Plc’yi satın aldı. Satınalma ile birlikte 3M, gıda üreticilerine “3M Mikrobiyoloji” ürün grubunu tamamlayan daha geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet verecek.
Tümü
 
Pat Dillion3M’den 40 yıllık bir “dinleme” hikayesi
Oskültasyon teknolojisinde dünya lideri 3M™ Littmann® stetoskopları 40. yılını kutluyor. 40 yıldan bu yana sağlık personelinin, hastaları kalp ve akciğer seslerini çok daha iyi duyup, daha iyi analiz yapmalarını sağlayan 3M™ Littmann® Stetoskopları’nın, farklı 11 branş için modeli bulunuyor.
Tümü
 
Klaus Hahnen
3M Avrupa Medikal Laboratuvarlarında Sterilizasyon Güvenlik Ürünleri Teknik Uzmanı
Tümü
 
Pat DillionPat Dillion
3M Sterilizasyon Ürünleri Avrupa Bölgesi Ürün Geliştirme Müdürü
Tümü
 
Draping solutions3MTM Litmann® E-3000 Stetoskop ile çevredeki gürültüden etkilenmeden net ses alma imkanı
3M tarafından geliştirilen Litmann® E-3000 Stetoskop, doktorların muayene sırasında çevredeki gürültüden rahatsız olma sorununa çözüm getiriyor.
Tümü