İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Nexcare İlk Yardım Ürünleri


Nexcare geniş ürün yelpazesiyle tüm aile fertlerinin günlük hayatta karşılaşabileceği yaralanma ve sakatlanmalarda ihtiyaç duyacağı ilk yardım ürünlerini sunar. Nexcare yara bantları kesik, çizik ve diğer küçük yaralanmalar için idealdir. Nexcare soğuk-sıcak kompres paketleri burkulma, ağrı ve sızılara anında ilaçsız, doğal tedavi olanağı sağlar. Nexcare'in ayrıca yenilikçi sprey çözümleri de bunuluyor.

Nexcare™ Yara Bantları ile mükemmel koruma!
Nexcare Yara Bantları ile mükemmel koruma!

Nexcare yara bantları kanamayı durdurucu, suya dayanıklı şeffaf, elastik, sprey ve hava geçiren çeşitleri içeren geniş ürün yelpazesi ve farklı kullanım alanlarıyla hayatınızın her anında sizin yanınızdadır. Nexcare yara bantları her türlü cilt tipine uyumlu ve hipoallerjenik yapıdadır. Güçlü yapışkanı sayesinde yarayı tamamen kapatarak yaraya bakteri ve toz girişini önler.


Yaralarınızı Nexcare™ yara bantları ile koruyun! - Daha fazla bilgi için tıklayınız


Nexcare™ Soğuk-Sıcak kompres paketleri ile ağrı ve sızılara doğal tedavi!
Nexcare Soğuk-Sıcak kompres paketleri ile ağrı ve sızılara doğal tedavi!

Nexcare Soğuk-Sıcak kompres paketleri isteğe bağlı olarak sıcak veya soğuk olarak ağrıyan bölgeye uygulanır. Baş ağrısı, burkulma, böcek ısırması, spor sakatlanmaları, ikincil yanık gibi durumlarda soğuk kompres tedavisi tavsiye edilir. Kas katılaşması, karın ve bel ağrısı, romatizma ve eklem iltihaplarında sıcak kompres uygulanır. Sıcak uygulama için mikrodalga veya sıcak suda ısıtmanız; soğuk uygulama için buzlukta dondurmanız yeterlidir. Nexcare anında sıcak ve anında soğuk kompres paketleri acil durumlarda anında aktive olarak olası sakatlanmalara karşı her an yanınızda bulundurmanız gereken ilk yardım ürünleridir.


Nexcare™ Soğuk-Sıcak kompres paketleri ile ağrı ve sızılara doğal tedavi! - Daha fazla bilgi için tıklayınız


Nexcare sprey ürünleri ile yaralanmalara ve sakatlanmalara anında çözüm!
Nexcare sprey ürünleri ile yaralanmalara ve sakatlanmalara anında çözüm!

Nexcare kanamayı durdurucu sprey, soğutucu sprey ve sprey yarabandı spor sakatlanmaları veya günlük hayatta karşılaşılan yaralanmalar için kişilerin yanında bulundurması gereken ilk yardım ürünleridir. Nexcare kanamayı durdurucu sprey kesik ve çizik sonrası oluşan kanamaları durdururken; Nexcare soğutucu sprey sık sık spor yaparken meydana gelen burkulma, ağrı ve sızılara anında müdahele olanağı sağlar. Nexcare sprey yara bandı ise ufak kesik ve çizik gibi yaraların üzerinde oluşturduğu ince film tabakası ile yarayı koruma altına alır.


Nexcare™ spreyler ile yaralanmalara ve sakatlanmalara anında çözüm! - Daha fazla bilgi için tıklayınız

Ayakkabı vuruklarına SON!
Ayakkabı vuruklarına SON!
Nexcare™ ayak vuruntularına karşı jel yara bandı topuklarda oluşan nasır ve ayakkabı vuruklarını jelimsi yapısıyla koruma altına alır, acıyı azaltır ve iyileşmesini sağlar!

 Ayakkabı vuruklarına SON! – Daha fazla bilgi için tıklayınızUygulama tavsiyesi
Nexcare Koruyucu Sprey yara bandı ile kesik, çizik gibi küçük yaralanmalarınıza anında müdahale edebilirsiniz. Özellikle küçük çocuklar ve sporcular için ideal olan koruyucu sprey yara bandı yaranın üzerinde oluşturduğu ince şeffaf film tabakası ile yarayı koruma altına alır. Alkol içermeyen özel formülü ile yarayı yakmaz ve 24 saat boyunca etkilidir.

 Uygulama tavsiyesi – Daha fazla bilgi için tıklayınız