İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Scotch® Bant ve Yapıştırıcılar


Yapılacak iş ne olursa olsun, mükemmel ve profesyonel bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak bir bandımız mutlaka vardır. Bant kesicilerimiz ise daha pratik ve hızlı kullanım sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

Scotch® ürünleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

Scotch® Magic™ Bant
Scotch® Magic™ Bant

Yapıştığı yerde görünmez olur, üstelik fotokopide de iz bırakmaz. Üzerine her türlü kalemle yazı yazılabilir. Farklı dokümanların birleştirilmesi, kağıt yüzeylerin tamiri, hediye paketleme, defter-kitap kaplama ve hafif malzemeleri asma işlemleri için idealdir. 7,5 m’den 33 m’ye kadar farklı uzunlukları bulunmaktadır. Bant kesicisiyle birlikte satılan Magic™ bant çeşitlerimiz daha pratik kullanım olanağı sunmaktadır.

Scotch® Crystal Bant
Scotch® Crystal Bant

Küçük kutuları, paketleri ve zarfları kapatmak için çok amaçlı bir banttır. Crystal Bant cam gibi şeffaftır, çeşitli yüzeylerde güçlü yapıştırma özelliğine sahiptir. Yumuşaktır ve kolay kopar. 7,5 m’den 33 m’ye kadar farklı uzunlukları bulunmaktadır. Bant kesicisiyle birlikte satılan Crystal bant çeşitlerimiz daha pratik kullanım olanağı sunmaktadır.

Scotch® Yapışıp Çıkabilen Bant

Görünmez mat bant özelliğine sahiptir. Fotokopide iz bırakmaz. Üzerine her türlü kalemle yazı yazılabilir. Yapışıp çıkar ve tekrar yapışır. Çıkarıldığında yapıştığı yüzeye asla zarar vermez.

Scotch® Kendinden Desenli Dekoratif Bantlar
Scotch® Kendinden Desenli Dekoratif Bantlar

Dekoratif bantlar kendinden desenli mat bant özelliğine sahiptir. Kalp desenli, kardan adam desenli ve üzeri yazılı çeşitleri bulunuyor. Disney dekoratif bant serisi okul çağındaki çocukların en sevdiği Disney karakterlerini taşıyor.

Dekoratif bantlar, yılbaşı, sevgililer günü ve doğumgünü hediye paketleri ve defter-kitap kaplamak için eğlenceli ve yaratıcı alternatifler sunuyor. 19mm genişliğinde, 3,8m uzunluğunda kesicili olarak satılıyor.

Scotch® Çift Taraflı Bant
Scotch® Çift Taraflı Bant

Şeffaf çift taraflı bant fotoğraf yapıştırmaktan, defter/kitap kaplamaya, poster asmaya kadar birçok işte hayatınızı kolaylaştırır. İnce yapısı sayesinde yapıştığı yüzey üzerinde kabarıklık yapmaz. 33m uzunluğundaki ofis boyu ile 6,3m uzunluğunda kesicili ve kesicisiz alternatifleri bulunuyor.

Scotch® Paketleme Bantı
Scotch® Paketleme Bantı

Bir paket mi göndermek istiyorsunuz? Sağlam ve dayanıklı paketleme bantlarımızdan birini kullanabilirsiniz. Kahverengi ve şeffaf çeşitlerimizden birini seçebilirsiniz.

Scotch® Bant Kesiciler
Scotch® Bant Kesiciler

Scotch® bant kesiciler ev ve ofiste pratik ve kolay kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. Kesici ucu çeliktir, zamanla paslanmaz. Masada kaymaz ve tek elle kullanım rahatlığı sağlar.

Klasik, şık ve fonksiyonel bant kesiciler masasında şıklığı sevenler için ideal. Eğlenceyi ve dinamizmi sevenlere ise salyangoz ve çaydanlık şekilli modeller sunuluyor.

Scotch® Sıvı Yapıştırıcılar
Scotch® Yapıştırıcılar

Scotch® yapıştırıcılar farklı çeşit alternatifleri ile tamiratlarınızı kolaylaştırmayı hedefliyor. Jel yapıştırıcı özellikle cam, mücevher gibi alanlarda damlamayan güçlü formülü ile etkili olurken , suya dayanıklı ekstra güçlü yapıştırıcı su ile temas eden yüzeylerde ve yüksek ısıda bile dayanıklılığını korur. Çok amaçlı güçlü yapıştırıcı deri, ahşap, porselen, gibi alanlarda üstün performans gösterirken, hobi tutkalı ise, kağıt, ahşap gibi geniş yüzeyleri birbirine yapıştırmakta kolaylık sağlıyor.

Scotch® Stick Yapıştırıcılar
Scotch® Stick Yapıştırıcılar

Organik bileşen içermeyen Scotch® stick yapıştırıcılar ev, okul ve ofis kullanımı için idealdir. En hafif kağıtları, mukavva ve kumaşları birbirine ya da diğer malzemelere yapıştırmada etkilidir. Güçlü yapıştırma özelliğine sahiptir. Uygulaması kolaydır. Suyla yıkanabilir, leke yapmaz. Çocukların kullanımı için güvenlidir.

Scotch® Bant ve Yapıştırıcılar
İlgili Linkler