İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map
Scotch-Brite™ ürünlerini nereden satın alabilirim? Daha fazla bilgi için tıklayın

Kusursuz yer temizliği


Kusursuz yer temizliği hiç bu kadar kolay olmamıştı. Scotch-Brite™'ın yenilikçi, pratik ürünleriyle ev işlerine daha az zaman harcayın ve muhteşem sonucun keyfini çıkarın.

Scotch-Brite™ markasının pratik çözümlerini keş fedin...

Scotch-Brite™ Sil Süpür

Yeni Scotch-Brite Sil Süpür ile Temizlikte Mıknatıs Etkisi

Artık yerdeki saça,toza, tüye son!
25. yılında mükemmel temizliğin lideri Scotch-Brite , temizlikte mıknatıs etkisi yaratan yepyeni bir ürün sunuyor: Scotch-Brite™ Sil Süpür

Yeni Sil Süpür sürtünmenin yarattığı statik elektriği kullanarak hanımların temizlemekte en çok zorlandıkları tozu, saçı, tüyü “mıknatıs gibi” çeker ve bezine hapseder.
Parke, mermer, ahşap gibi yuzeyler için ideal olan Yeni Sil Süpür’ün ayarlanabilen sopası ve 360 derece dönebilen başlığı sayesinde kalorifer petek aralığı ve yatak altları gibi zor yerlere rahatlıkla ulaşırsınız. Üstelik kullan at bezini takıp çıkartması çok kolay.

Siz de Yeni Sil Süpür Set ile temizlikte mıknatıs etkisini keşfedin.
Scotch- Brite ürünlerimizi tüm zincir mağazalarda ve yerel satış noktalarında bulabilirsiniz.


Daha fazla bilgi için tıklayın


Scotch-Brite™ Pratik Paspas

Pratik temizlik

Artık yorulmak yok; pratik paspas var! Scotch-Brite™ pratik paspasla temizlik çok rahat. Süper emicidir. Islak yüzeyleri hızla siler, kurular ve temizler. Oluklu sünger ucu, tozu, kiri, saçları kolaylıkla toplar. El değmeden kolayca sıkılır. Yedek başlığı sayesinde çok daha uzun ömürlüdür.


Daha fazla bilgi için tıklayın


Scotch-Brite™ Komple Temizlik Seti

Hızlı ve rahat temizlik

Ergonomik Scotch-Brite™ kova seti temizlikte en önemli yardımcınız! Paspaslarla uyumlu süzgeciyle işinizi kolaylaştırır. Yeşil, turuncu ve pembe renk alternatifleriyle oldukça dekoratiftir.


Daha fazla bilgi için tıklayın


Scotch-Brite™ Extra Güçlü, Üçgen Başlıklı Paspas

Paspasta Farklı Çözümler

Scotch-Brite™ üçgen başlıklı paspas ile daha etkili temizliğe daha az eforla ulaşın. Üçgen başlığı sayesinde daha geniş temas alanı ile daha hızlı temizlik!


Daha fazla bilgi için tıklayın

Pratik öneriler...
Scotch-Brite™ paspas çeşitlerinden, +3 Ovucu Paspas, özel bezinde yer alan ovucu parçacıklar ile zemini ovar. Kurumuş kir ve lekeleri zahmetsizce çıkarır. Yere eğilip, ovmaya son! +3 Ovucu Paspas siz yorulmadan temizler !