İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

 

3M Sağlık Hizmetleri

Yüzyılı aşkın süredir insanlar, sorunlarını çözecek yeni ürünler ve çözümler için hep 3M’i izlediler. Sağlık hizmetlerimiz, bugün ve gelecekte insanların sağlık ve esenliğini korumak için 3M’in farklı teknolojilerini ve global gücünü kullanıyor.

Oskültasyon ve Tanı

Dünyada her yıl binlerce klinisyen, 3M Littmann stetoskoplarını tercih ediyor. Üstün akustiği ve yenilikçi tasarımıyla Littmann, oskültasyon teknolojisi alanında en güvenilir isimdir.

Diş Hekimliği ve Ortodonti

Malzeme bilimi alanındaki üstünlüklerimiz ve dijital teknoloji alanındaki uzmanlığımız, diş hekimlerinin çalışma şeklinde devrim yaratarak; hastalar için daha fazla rahatlık, daha gelişmiş bir estetik ve daha fazla verimlilik sağlar. Aynı zamanda ortodonti alanında da, mükemmel gülüşler yaratmak için yenilikçi ürünler geliştiren ve üreten güvenilir bir kaynağız.

Gıda Güvenliği

3M’in geniş test ve hijyen izleme ürünleri yelpazesi sayesinde; tüm dünyadaki gıda ve içecek endüstrileri; ürün kalitesi, güvenlik ve çevresel hijyenin en yüksek seviyelerine ulaşabiliyorlar.

Enfeksiyon Önleme

3M'in koruma, hijyen ve sterilizasyon çözümleri, hastane enfeksiyonuna maruz kalma riskini hem hastalar hem de personel için azaltmaktadır. Uygulamalı eğitim ve teknik uzmanlık ile desteklenen enfeksiyon önleme ürünlerimiz, enfeksiyon yayılımıyla mücadeleye ve hasta güvenliğini iyileştirmeye yardımcı olur.

Cilt ve Yara Bakımı

3M’in güvenilir cilt ve yara bakımı ürünleri; akut, kronik ve cerrahi yara bakımı ve hassas cilt koruması sağlar. Enfeksiyon önleyici özelliklerini benzersiz tasarım öğeleriyle birleştiren ürünlerimiz; daha iyi hasta bakımı sağlamak ve yaşam kalitesini iyileştirmek için uygulamada kolaylık, hastalar için daha fazla rahatlık ve düşük maliyetli çözümler sunar.

Sterilizasyon Takip Sistemi

Cerrahi aletlerin doğru ve sağlıklı şekilde steril edilmesini ve sterilizasyon güvencesini sağlayan, hasta, ameliyat ve enfeksiyon bağlantılarının kurulmasına olanak veren ve Merkezi Sterilizasyon Ünitesi, personel performans ve envanter yönetimini sağlayan sterilizasyon süreci yönetim sistemidir.