İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Bir 3M Saglik Hizmetleri ürünü veya hizmeti hakkinda bir sorunuz veya yorumunuz mu var? Aşagidaki formu doldurup göndererek bizi haberdar edin.

* işaretli alanlar zorunludur

  Bilgilerinizi verdiginiz için teşekkür ederiz. 3M Saglik Ürünleri olarak ; ürün ve hizmetlerimiz hakkinda sizinle iletişime geçmek isteriz. Aşagidaki yöntemler arasindan sizinle iletişime geçilmesini istemediklerinizi işaretleyin:

  E-posta
  Telefon
  Posta

  Bu bilgileri sadece talebinize yanit vermek için kullanacagiz. Ayrintili bilgi için lütfen Gizlilik Politikamiza başvurun.

  Bu bilgilerin (sizin yazdiginiz bilgiler ve bizim verdigimiz yanitlar dahil) ölçüm ve saklama için ABD'deki bir sunucuya gönderilebilecegini unutmayin. Kişisel bilgilerinizin kullanilmasini istemiyorsaniz, lütfen Bize Ulaşin sistemini kullanmayin.  Hastalar ve halk için not

  3M Saglik Ürünleri; hastalara medikal durumlari ve almakta olduklari veya almak istedikleri tedaviler hakkinda önerilerde bulunamaz. Bu konular her zaman hekiminiz, hastane doktorunuz veya eczacinizla görüşülmelidir. Bu tür sorulara cevap veremeyecegimiz için üzgünüz.