İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map

Koli Bantlama ve Paketleme

3M ambalajlama ve paketleme sistemlerine yönelik özel tasarlanmış bantlarını, süreçlerinizi iyileştirmek ve hızlandırmak, ürünlerinizi doğru şekilde paketlemek, sevkiyatı ve depolamayı kolaylaştırmak, düzgün sergileme yapmak hizmetinize sunuyor.

3M kalitesini taşıyan ürünler, tüketilen malzeme miktarını ve uygulama süresini azaltır ve süreçlerinizin sürekli iyileştirilmesine katkıda bulunur.

Koli Bantlama

3M koli bantlama ürünlerini kullandığınızda, anında yapışma, temiz, etkili, manuel ya da otomatik uygulama imkanına sahip olursunuz. Kaliteli ve son teknoloji ürünler ile elektrik tüketiminiz düşer, mamullerinizin güvenli bir şekilde kapatıldığından, depolandığından ve sevk edildiğinden emin olursunuz.

Koli bantlama makinaları

3M, kutularınızın ve kolilerinizin birleşme ve yapıştırılma noktalarında daha temiz bir görünüm; yüksek performans ve kusursuz şekilde uygulama sağlayan özel tasarımlı bantlama makinaları geliştirmiştir. Koli kapaklarını kapatan ya da kolilerin kolay taşınması için birbiri ile bağlanmasını sağlayan farklı modelleri mevcuttur. 3M Matic makinalarında kullanılan Accuglide™ aplikatör başları, bant uygulamalarınızda kesin sonuç sağlar.

Açık gıda kolilerinin paketlenmesi

Daha çok meyve, sebze ve gıda sektöründe kullanılan açık kolilerin bantlanması, paketlenmesi 3M koli bantları ile çok kolaydır. Soğutuculu ortamlarda bile yapışma özelliğini ve performansını kaybetmeyen bantlar, hiç bir zararlı madde içermez, gıda ile temasına ilişkin olarak sertifika ve spesifikasyonlara sahiptir. Bantların uygulanması için özel tasarlanmış makinalarla da hızlı ve sağlam bir şekilde malzemelerinizi sevkiyat için hazırlarsınız.

Ağır malzemelerin taşınması için taşıma bantları

3M taşıma bantları ile hem güçlü bir paketleme hem de paketlerinizi kolay taşıma imkanına sahip olursunuz. Ağır olan paketlerde, fazla malzeme ile aşırı paketleme yapmak yerine 3M taşıma bantlarını kullanabilirsiniz. Daha az malzeme ile hem daha güçlü yapışma hem sağlamlık hem de taşıma imkanına bir arada ulaşabilirsiniz.

Kolilerin sağlamlanması ve birleştirilmesi

Lifli koli bantları, zorlu taşıma koşullarına maruz kalan, ağır malzeme taşıyan kolilerin kapatılmasında, posta veya ekspres kurye ile gönderilen, sevkiyatlarda ambalajları güçlendirmekte kullanılır. Güçlendirilmiş lifli bantlar, sevkiyat maliyetini azaltmak için uygun çözümdür.

Uygulamalarımız hakkında bilgi almak ve daha fazla bilgi için : Bize Ulaşın