İlk İçerik Anasayfa Ülke Sayfası All 3M.com Site Map
Yazıcı formatı Yazıcı formatıİş Güvenliği için Ürün Kataloğu


BİR SEÇİM YAPIN
Steel WorkingBakım Gerektirmeyen Zerrecik Maskeleri
3M zerreciklere karşı güvenli ve rahat bir solunum koruması sağlayan maskeler alanında öncülük etmiştir ve 25 yıl boyunca İş Güvenliği Grubumuz, solunum koruyucu ürünler geliştirmiş, imal ve tedarik etmiştir.

Sorbent Oil ApplicationEmici Malzemeler
3M has a wide range of maintenance sorbents, chemical sorbents, oil sorbents and spill kits to meet your requirements. 3M™ sorbents are available in a variety of formats, from rugs to multi-format, so that you can choose the format that meets your needs.

Gaz ve Buhar Maskeleri
Tekrar kullanılabilen maskelerimiz, endüstriyel gazlar, buharlar ve toz zerreciklerine karşı koruma sağlar.

Göz ürünleri
Düşük enerjide yüksek hız etkisinden, erimiş metallere ve sıvı damlalara karşı korumaya kadar birçok uygulama için yüksek kalitede, modern ve rahat gözlüklerden oluşan seçkin bir yelpazesi içerir.

Kulak, Baş ve Yüz
3M, başınızı, gözlerinizi, yüzünüzü ve kulaklarınızı korumak için eksiksiz, bir ürün ve hizmet yelpazesi geliştirmiştir. Hepsi oldukça değerli olup, işyerinde mevcut fiziksel tehlikelerin birçoğuna karşı koruma sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

PwrdAir AirFd Resp Cover EUMotorlu ve Hava Beslemeli Sistemler
3M offers you the widest range of powered-air and supplied-air respirators for the widest range of industrial applications, with unequalled pedigree, gained in the toughest conditions.
This range offers all the comfort of refreshing, moving air and possibilities of integrating your protection